Darmowa czytelnia online | Dodaj swój artykuł

Księgowość Kraków

Biuro rachunkowe Anmar działa już od przeszło 17 lat. Wyspecjalizowało się: w prowadzeniu ksiąg rachunkowych dla firm produkcyjnych i spółek oraz rozliczaniu osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Anmar tworzy i przekazuje we własnym zakresie wszystkie zeznania i deklaracje do wszelkich instytucji typu: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, GUS, czy US. Dodatkowo biuro zajmuje się też głęboko pojętym doradztwem w kwestiach księgowości.

Biuro Księgowe Anmar mieści się w Krakowie, dlatego też większość klientów pochodzi z województwa małopolskiego oraz województw ościennych (głównie: podkarpackie), jednakże nic nie stoi na przeszkodzie żeby klienci pochodzili z innych województw.

Jeśli więc szukasz pewnej i doświadczonej firmy to możesz mieć pewność, że w tematach księgowości nie znajdziesz lepszego biura księgowego w Krakowie, a nawet i w całym kraju. Dodatkowo wertując nasz cennik usług księgowych zauważysz, że biur księgowe Anmar to także najtańsza księgowość w Krakowie.

Back to Top